THK - Talsu Hokeja Klubs
2017/03/18 22:24

 

Vērtīgākie spēlētāji:

rtsargs - Artūrs Ozoliņš (EPICprint)
aizsargs - Kristers Bergmanis (Juniors)
uzbrucējs - Oskars Grigulis (Valdemārpils)

Rezultatīvākais spēlētājs (regulārais čempionāts + izslēgšanas spēles):
Edgars Cgojevs (Juniors
)

Izslēgšanas spēļu rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Spēlētājs Komanda Vārti Piespēles Punkti
1. Oskars Grigulis VALDEMĀRPILS 14 9 23
2. Edgars Cgojevs JUNIORS 11 6 17
3. Aldis Āboliņš JUNIORS 5 10 15
4. Toms Feldmanis VALDEMĀRPILS 2 11 13
5. Aldis Popens VALDEMĀRPILS 9 2 11
6. Aigars Bērziņš JUNIORS 5 5 10
7./8. Kristers Bergmanis JUNIORS 3 5 8
7./8. Niks Bērziņš JUNIORS 2 6 8
9. Roberts Tīfentāls VALDEMĀRPILS 2 5 7
10./12. Andris Kronbergs EPICPRINT 2 3 5
10./12. Mārtiņš Mednis VALDEMĀRPILS 2 3 5
10./12. Kaspars Rudzītis JUNIORS 1 4 5

FINĀLS

9. aprīlis
VALDEMĀRPILS 8 : 9 JUNIORS
Valdemārpils:
 O.Grigulis (4+2), 
A. Popens (3+1), T. Feldmanis (1+0), M. Mednis (0+1),
R. Tīfentāls (0+1), M. Ābols (0+1)
Juniors:  Aldis Āboliņš (3+2), A. Bērziņš (1+4), E. Cgojevs (3+1), Andis Āboliņš (1+1), K. Bergmanis (1+1), N. Bērziņš (0+2)

1. aprīlis
JUNIORS 7 : 12 VALDEMĀRPILS
Juniors:  E. Cgojevs (4+1), N. Bērziņš (1+2), K. Rudzītis (1+2), K. Bergmanis (0+3), K. Vilsons (1+0)
Valdemārpils:
 A. Popens (6+1), O.Grigulis (4+2), T. Feldmanis (0+5), R. Tīfentāls (1+2), M. Mednis (1+1), M. Ābols (0+2), K. Korsunovs (0+1), K. Ziediņš (0+1)

SPĒLE PAR 3. VIETU

8. aprīlis
EPICPRINT 3 : 5 VENTSPILS NOVADS
EPICprint: A. Kronbergs (1+1), J. Perekrests (1+1), M. Vahšteins (0+2), M. Zaļupe (1+0),
R. Kieperszo (0+1)

Ventspils novads:
 
O. Valters (1+1), S. Vītols (1+1), E. Valters (1+1), R. Andersons (1+0),
D. Mucenieks (1+0)

PUSFINĀLI

25. marts
EPICPRINT 4 : 8 VALDEMĀRPILS
EPICprint:  J. Lasmanis (1+2), A. Kronbergs (1+1), J. Perekrests (1+0), K. Āls (1+0), M. Zaļupe (0+1),
J. Ieviņš (0+1)

Valdemārpils:
 O.Grigulis (3+3), I. Mednis (2+1), T. Feldmanis (0+3), K. Korsunovs (2+0),
R. Tīfentāls (1+1), A. Paurs (0+1)

18. marts
JUNIORS 14 : 5 VENTSPILS NOVADS
Juniors: A. Āboliņš (2+8), E. Cgojevs (4+4), A. Bērziņs (4+1), K. Bergmanis (2+1), N. Bērziņš (1+2),
K. Rudzītis (0+2), M. Grīnbergs (1+0)
Ventspils novads: N. Abakuks (2+1), E. Ziemelis (1+1), E. Barkauskis (1+1), K. Pāvelsons (1+0),
K. Pētersons (0+1)

11. marts
VALDEMĀRPILS 6 : 1 EPICPRINT
Valdemārpils: O.Grigulis (3+2), T. Feldmanis (1+3), Mednis (1+1), A. Araks (1+0), R. Tīfentāls (0+1),
M. Ābols (0+1), A. Paurs (0+1)
EPICprint: J. Perekrests (1+0), A. Kronbergs (0+1)